Skrzynka kontaktowa
20 sierpnia 2012
Widać w Bielawie Dolnej coś się robi, a w Żarkach Średnich widać świetlica odnowiona i na tym koniec. Mało prawdopodobne żeby coś się działo. Jest kościół dobrze, że jest. Był PGR, ale właściciele chyba nie lubią pracować, skoro złodzieje robią swoje. Ani policja, ani gmina nie próbują bronić tego miejsca. Zapewne za kilka lat ktoś postawi tabliczkę tu było państwowe gospodarstwo rolne lub ja tu mieszkałem karmił tych wielkich dziś. Pozdrawiam.

24 czerwca 2012
Jacek Wawrzynowicz:
Kupiłem działkę na placu przed przystankiem i za rok chcę zamieszkać w Waszej pięknej wsi. Cieszę się bo jest tam u was na prwadę ładnie. Pozdrawiam serdecznie.
 Admin: Bardzo się cieszymy i z radością powitamy nowego sąsiada.

23 kwietnia 2012
Roman Ligęza:
Oglądając Waszą stroną jestem zachwycony i dziękuję redaktorowi tej strony, że poświęca swój czas na redakcję i przybliżenie szerszemu forum historii tak małej miejscowości jaką jest Bielawa Dolna. Widzę. że pomimo kryzysu, brak pracy wieś żyje. A to tylko dzięki kilku zapaleńcom, którzy z wielkim zaangażowaniem rozwijają pod względem kulturalno oświatowym tę miejscowość. Wielkie dzięki.
 Admin: Dziękuję bardzo za słowa uznania, prosimy o przyłączenie się do nas. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie.

20 kwietnia 2012
Zapis na czacie:
Marek: Jestem pod wrażeniem ,,,subtelnego smaku tej STRONY!!:)Marek Łozowski
Admin: Dziękuję pięknie za miłe słowa, które tak są potrzebne, ponieważ praca nad stroną dopiero się rozpoczęła. Wszystko przed nami. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie do odwiedzin.;)
16 kwietnia 2012
Moje dzieciństwo w Bielawie Dolnej.
Jan Szpilarewicz
- W Bielawie Dolnej moi rodzice zajęli młyn. Mieszkałem tutaj od 1957 - 1969r.
Admin: Panie Janie serdecznie dziękujemy za kontakt, mam nadzieję, że jeszcze nie raz się usłyszymy. Pozdrawiam serdecznie Administrator.